bsc

Fii si tu un Big Brother


Fii si tu un Big Brother

"Vreau sa fiu un castigator, AJUTA-MA!"

 

"Am sentimentul ca in jurul meu, in scoala, in societatea de acum, totul se darama.

Impreuna cu colegii mei in BSC insa, actiunile, gesturile mele capata sens.

Ma simt motivat sa dau tot ce pot. Antrenorii mei ma ocrotesc si ma ambitioneaza. In tabere sau la antrenamente imi gasesc linistea si ...nelinistea ! Ma sprijin pe ele si devin din ce in ce mai bun. Simt si vad asta in rezultatele mele la concursuri si in viata de zi cu zi!

Vrei sa ma cunosti?

Alege-ma din paginile ce urmeaza. Vei gasi aici performantele mele sportive si chiar si pe cele scolare. Aici, la BSC, totul e important in educatia mea. Alege-ma si sustine-ma! Vreau sa continui sa fac performanta si am nevoie de un... BIG BROTHER"Cauta aici, in paginile ce urmeaza sa cunosti performerii clubului nostru. Pentru ca ei sa continue, au nevoie de sustinerea ta: financiara si in cuvant.

Copii cu performante sportiva invata pentru ani de zile sa construiasca performanta in tot ceea ce fac. Vor putea sa o duca mai departe in orice profesie isi vor alege. Implica-te... ca un frate mai mare! Intereseaza-te de reusitele lor, fi-le aproape in munca lor ! Copiii acestia merita sa fie parte din elita viitoare a comunitatii noastre !

S-ar putea sa fii surprins! ....si sa te trezesti tu insuti, motivat pentru a vedea viata cu alti ochi!

Fii cu noi si sustine performanta copiilor buni!

Pentru a sustine Echipa de performanta a "Asociatiei Bucharest Sport Club" inscrie-te in proiectul "BIG BROTHER"Proiectul "BIG BROTHER" consta in redirectionarea a 20% din impozitul pe profit al companiei tale catre asociatia noastra, aceasta redirectionarea neavand costuri suplimentare pentru compania ta pentru ca desi sponsorizarea este o cheltuiala nedeductibila, nu i se aplica impozit 16%.

In concluzie:
- nu costa nimic (redirectionezi din impozitul pe care oricum il platesti statului);
- nebirocratic (inchei un contract de sponsorizare);
- 100% transparenta;
- 100% din banii donati se duc catre proiect (nu avem costuri administrative).

Urmeaza 3 pasi simpli pentru a dona:
1. Descarci contractul de sponsorizare, il completezi cu datele firmei si suma si ni-l trimiti pe e-mail la adresa contact@bsc.com.ro;
2. Noi il imprimam in 2 exemplare, il semnam, stampilam si il expediem cu posta la adresa indicata;
3. Te rugam sa ne returnezi unul dintre exemplare cu ambele semnaturi si stampile.


descarca contract
descarca extras cod fiscal
Daca nu detii o firma si totusi vrei sa ne ajuti iti poti convinge patronul sa ne ajute prezentandu-i efortul nostru in promovarea sportului si/sau o poti face si singur redirectionand chiar tu 2% din impozitul pe salariu care oricum il platesti la stat(click aici pentru a afla mai multe detalii despre acest lucru).


bsc