bsc

Stiri Campionatele Nationale de Juniori II de la Baia Mare


Stiri Campionatele Nationale de Juniori II de la Baia Mare

La Campionatele Nationale de Juniori II de la Baia Mare , in ziua a 2-a , Andrei Grigore a devenit Campion National in proba de 400 mixt, in aceeasi reuniune Andrei a reusit o alta performanta prin sosirea pe locul 2 in proba de 100 spate.

 


Stafeta de 4x100 craul compusa din Andrei Ambrono , Cristescu Camil, Nassar Adi si Andrei Grigore a sosit pe locul 3!

 


Ne mandrim cu performantele sportivilor nostri si le multumim totodata pentru satisfactiile care ne ofera.Suntem deschisi oricand sa primim in clubul nostru tinere talente care doresc sa practice inotul de mare performanta dar si inotul de placere care contribuie la o dezvoltare armonioasa fizica si psihica a organismului.


bsc